Notice: Undefined variable: errtype in /DISK2/WWW/rosicko-oslavansko.cz/www/_include/_fce.php on line 444 Seznam publikací / Publikace / Vlastivědný spolek Rosicko-Oslavanska

Publikace o Rosicko-Oslavansku

V seznamu jsou uvedeny publikace, které se přímo či nepřímo obsahem dotýkají regionu Rosicko-Oslavanska, nebo zajímavé či výjimečné knížky, jejichž autoři žijí v tomto kraji.

Seznam by měl obsahovat veškeré publikace, které kdy byly vydány (včetně různých brožur, sborníků, sešitů apod.), ať už je možné je stále zakoupit v knihkupectví, nebo do nich nahlédnout pouze ve sbírkách archivů. Přehled není tématicky omezen.

Knížky k zakoupení

Vlastivědný spolek se významně podílí také na publikační činnosti nejen s historickou tématikou Rosicko-Oslavanska. Řadu z uváděných knížek je možné zakoupit. Jejich přehled a podmínky objednávání najdete v sekci Knihkupectví

Podílejte se na doplňování seznamu

Pokud víte o nějaké publikaci, která v tomto přehledu chybí, prosím zašlete nám její identifikaci, tzn. jméno autora, nakladatelství, rok vydání, počet stran, případně ISBN a další informace, které považujete za důležité (provedení, formát atd.). Nebo nám alespoň zašlete upozornění, že nějaká knížka existuje.

Ke každé publikaci se budeme snažit sestavit krátký popis, který by knížku představil čtenáři. Popis by měl obsahovat, o čem knížka je, čím je zajímavá, kde ji lze zakoupit nebo vidět, případně i srovnání s jinými podobnými tituly. Součástí popisu by mělo být i několik naskenovaných stránek, alespoň obálka a obsah.